Focus - moving wave

Special Price € 18,95 Normaal € 21,50
Op voorraad
SKU
MWS901658
Kwaliteit
Lijkt wel nieuw

Wat een prachtige hoes. Vinyl wat haarlijntjes, maar niet noemenswaardig. Hoes heeft een beetje schade op de achterkant (jammer, anders NM).
Moving Wave laat de technische kracht van Focus horen met orgel en gitaar in de hoofdrol. De muziek schakelt tussen energieke en rustige momenten. Het album heeft een internationale uitstraling en wordt gezien als een hoogtepunt van de progressieve rock uit Nederland met blijvende invloed.

Bij nieuwe albums kunnen wij helaas niet granderen, dat de foto van de hoes precies overeenkomt met de werkelijke hoes.

Meer informatie
Artiest Focus
Aantal units 2
Genre Pop, Rock
Kwaliteit hoes EX     Uitleg : Klik hier
Kwaliteit vinyl EX
Kwaliteit label EX
Soort Gebruikt
Kwaliteit score (1...10) 8
Kwaliteit van album Lijkt wel nieuw
Tracks Focus 9:45
Why Dream 3:57
Happy Nightmare 3:56
Tommy 3:25
Anonymous 7:00
Sylvia 3:13
Love Remembered 2:34
House Of The King 2:15
Hocus Pocus 6:35
Le Clochard (Bread) 1:55
Janis 3:00
Moving Waves 2:30
Focus II 4:00
Eruption (22:35)
Orfeus 1:20
Answer 1:35
Orfeus 1:20
Answer 0:50
Pupilla 1:00
Tommy 1:45
Pupilla 0:30
Answer 0:45
The Bridge 5:15
Euridice 1:40
Dayglow 2:05
Endless Road 1:35
Answer 0:35
Orfeus 0:50
Euridice 1:30

Focus - moving wave

Focus is een Nederlandse progressieve rockband opgericht door klassiek opgeleide organist / fluitist Thijs van Leer in 1969, samen met gitarist Jan Akkerman.
Ze zijn een van de meest bekende en invloedrijke rockbands uit Nederland. Ze fusioneren met succes jazz, rock en blues improvisatie, klassieke muziekstructuren en toegankelijke popmelodieën tot een krachtig en direct herkenbaar geluid.
Akkerman's technische beheersing van de gitaar en de vaak onvoorspelbare briljantie van zijn improvisaties vormden het perfecte contrapunt van de uitgebreide kennis van Van Leer over muziekstijlen en een gedisciplineerde benadering van compositie.

Music Webshop, Klavergriend 83, 1356 KE Almere