Cuby & Blizzards - King of the World

Special Price € 21,85 Normaal € 25,55
Op voorraad
SKU
MWS901413
Kwaliteit
Prachtig
Voor de leeftijd nog een zeer goede hoes.Wat ringwear. Mooi vinyl. Onder speciale lamp zie je wel redelijk wat gebruikssporen en haarlijnen, maar dat is absoluut niet storend. ZELDZAAM. Philips – 6413 010. Ik twijfel tussen VG en VG+.
King of the World is een album dat de essentie van Nederlandse bluesrock perfect weergeeft. De nummers worden gekenmerkt door ruige vocalen, meeslepende gitaarpartijen en een intense sfeer. Dit album heeft een blijvende invloed gehad op de Europese bluesscene en geldt als een hoogtepunt in het oeuvre van Cuby & Blizzards.

Bij nieuwe albums kunnen wij helaas niet granderen, dat de foto van de hoes precies overeenkomt met de werkelijke hoes.

Meer informatie
Artiest Cuby & Blizzards
Aantal units 1
Genre Blues
Kwaliteit hoes VG+     Uitleg : Klik hier
Kwaliteit vinyl VG+
Kwaliteit label EX
Soort Gebruikt
Kwaliteit score (1...10) 7.1
Kwaliteit van album Prachtig
Tracks King Of The World 4:42
Feel So Bad 4:00
The Big Bell 3:08
Big Blue-Eyed Girl 3:16
Goin' Home 2:28
The Sky Is Crying 5:06
Another Day, Another Road 2:10
Trippin' Thru A Midnight Blues 2:30
No Shoes 4:32

Cuby & Blizzards - King of the World

Cuby en de Blizzards zijn een Dutch Blues-groep die werd gevormd in de vroege jaren zestig. De huidige (2009) bezetting van de groep bestaat uit Harry Muskee (Vocals, Harmonica), Erwin Java (gitaar), Herman Deinum (bas) en Hans La Faille (drums) en Helmig van der Vegt (piano, toetsen). /> Cuby en de Blizzards spelen een mix van Chicago Blues en zelfgeschreven Blues. Gitarist Eelco Gelling werd gevraagd om zich bij de bluesbreakers van John Mayall aan te sluiten, maar weigerde. De band toerde door Europa en ondersteunde ook Amerikaanse en Britse blueszangers, waaronder Eddie Boyd en Van Morrison.

Music Webshop, Klavergriend 83, 1356 KE Almere