Oprichter en zanger Lemmy (70) van Motörhead overleden
Na een zeer kort ziekbed is maandag 28 december Ian 'Lemmy' Kilmister, zanger en oprichter van de hardrockband Motörhead op 70-jarige leeftijd aan de gevolgen van kanker overleden.
Lemmy had al lang gezondheidsproblemen
De zanger had al langer gezondheidsproblemen, waaronder hartklachten. Meerdere concerten van Motörhead werden vanwege zijn gezondheid de afgelopen jaren afgezegd. Echter pas met kerst wist Lenny dat hij een extreem argressieve vorm van kanker had. Het overlijden van Kilmister volgt een ruime maand op het overlijden van Phil Taylor (61), voormalig drummer van de Britse rockband.
Via social media herdenken veel collega's, zoals Ozzy Osbourne van Black Sabbath, Joe Perry van Aerosmith en Gene Simmons van de band Kiss, de Motörhead-frontman.
Kilmister richtte Motörhead in 1975 op. Hij was de bassist en zanger van de band en schreef de meeste nummers.
Drummer Micky Dee heeft het einde van de formatie bevestigd. De band Motörhead bestaat niet meer.
Share this post
Maandelijks archief