Akkerman, Jan - Jan Akkerman

Special Price € 10,00 Normale prijs € 13,50
Op voorraad
SKU
MWS901114
Kwaliteit
Lijkt wel nieuw
Wat een prachtige hoes. Irritante plakker(s) op hoes. Vinyl wat haarlijntjes, maar niet noemenswaardig. Misschien alles EX-.
Dit album kwam in 1972 uit en bevat tracks als Tabernakel en Forget It. Het is geproduceerd door Jan Akkerman zelf en wordt beschouwd als één van de beste soloalbums van zijn carrière. Het album combineert verschillende genres zoals rock, blues en jazz en is een must-have voor alle Jan Akkerman-fans.

Bij nieuwe albums kunnen wij helaas niet granderen, dat de foto van de hoes precies overeenkomt met de werkelijke hoes.

Meer informatie
Artiest Akkerman, Jan
Aantal units 1
Genre Pop, Rock
Kwaliteit hoes EX     Uitleg : Klik hier
Kwaliteit vinyl EX
Kwaliteit label EX
Soort Gebruikt
Kwaliteit score (1...10) 8
Kwaliteit van album Lijkt wel nieuw
Tracks Kant 1 :
Crackers
Angel Watch
Pavane
Kant 2 :
Streetwalker
Skydancer
Floatin'
Gate To Europe

Akkerman, Jan - Jan Akkerman

Jan Akkerman is een Nederlandse gitarist, geboren op 24 december 1946. Hij is vooral bekend als lid van de bands Brainbox en Focus, en vanwege zijn virtuoze gitaarspel. Akkerman begon zijn carrière in de jaren 60 met de band Brainbox, waarin hij samenwerkte met zanger Kaz Lux. Met Brainbox bracht hij een mix van blues, rock en psychedelische muziek, en ze scoorden hits met nummers als "Down Man" en "Summertime".
In 1970 trad Akkerman toe tot de band Focus, waar hij samenwerkte met toetsenist Thijs van Leer. Met hits als "Hocus Pocus" en "Sylvia" brak de band internationaal door en werd Akkerman geprezen om zijn complexe gitaarpartijen en improvisatievermogen. Hij combineerde verschillende muziekstijlen, waaronder rock, jazz en klassiek, en creëerde daarmee een uniek geluid.
Na zijn vertrek bij Focus in 1976 begon Akkerman aan een succesvolle solocarrière en bracht hij talloze albums uit. Hij werkte ook samen met diverse internationale artiesten en trad op met symfonieorkesten.
Jan Akkerman wordt erkend als een invloedrijke gitarist en een pionier van de Nederlandse progressieve rockscene. Zijn technische vaardigheden en innovatieve speelstijl hebben hem wereldwijd respect en bewondering opgeleverd. In de hoogtijdagen van Focus, in de eerste helft van de jaren zeventig, werd Jan Akkerman door de lezers van het Britse blad Melody Maker verkozen tot beste gitarist ter wereld. Hij liet collega’s als Eric Clapton, Jimmy Page en Santana achter zich. Hij is Ridder in de Orde van Oranje-Nassau (Nederland, 28 december 2012)

Music Webshop, Klavergriend 83, 1356 KE Almere